Pazartesiden Persembeye bu haftanin en onemli futbol maclari.
Yaklasan maclar bu hafta sonu Cuma'dan Pazar'a.

Xscores Yasal alternatifleri - En iyi yasal yayıncılar 2022

Xscores yerine yasal bir alternatif mi arıyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Xscores alternatifleri burada. Şimdi incele ..

/assets/nicole-sommer.jpg
Nicole Sommer - Futbol uzmani Son guncelleme: Salı, 04.Ekim 2022 — 3min read

Xscores.com provides live score, game results, team standings and statistics. You can check out your all time favorit sports such as soccer, tennis, basketball, hockey, american football and baseball. This website has a very simple website. On the homepage, you can immediately check out game schedule. Live scores can be seen at the bottom part of the page and is separated by the type of sport. Some pop up ads can also be seen.

Xscores

Sunulan içerik ve hizmetler, Premier Lig, Şampiyonlar Ligi, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1 ve League One dahil olmak üzere son derece kapsamlıdır.

Her zaman güncel

Veriler kullanıcı için canlı olarak güncellenir, böylece her zaman güncel kalırsınız. Ayrıca oyunların hangi ülkelerde hangi yayıncı tarafından yayınlandığına dair bilgiler de bulunuyor. Yurtdışındaki tatil ülkenizde hangi oyunların ücretsiz olarak alınabileceğini bile kolayca öğrenebilirsiniz.

Yalnızca yasal hizmetler bağlanacak

Arama çubuğunda bir takım veya lig arayabilir ve bilgileri filtreleyebilirsiniz. Programlar iki hafta öncesine kadar görüntülenir. Hiçbir ritmi kaçırmamanızı sağlamak için, Xscores.com ayrıca Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube dahil olmak üzere tüm büyük sosyal medya platformlarında bir varlığa sahiptir. Size her zaman güncel canlı skor bilgileri sunuyoruz.

Copyright © 2013-2022 SocaPro Inc - Global Gateway 8, SC
Hakkimizda    Sartlar ve kosullar     Bize Ulasin